نفرات برتر دومين دوره از سرى مسابقات موتور كراس قهرمانى استان در كاشمر معرفى شدند

دومين دوره از سرى مسابقات قهرمانى استان جام شهداى مدافع حرم در رشته موتورسوارى كراس در پيست موتور كراس شهرستان كاشمر برگزار شد.

اين مسابقه باحضور ٤٥ ورزشكار از ٩ شهرستان استان خراسان رضوى(مشهد، نيشابور، جوين، سبزوار، كاشمر، بردسكن، گناباد، بجستان و تربت حيدريه) در ٦ كلاس در روز جمعه 25 تیرماه 95 برگزار شد و نتايج ذيل بدست آمد:

كلاس ٦٥ سى سى: امير بيدى از جوين نفر اول، محمدمهدى توانا از مشهد نفر دوم، ياسين شاكر هدايت آباد از مشهد نفر سوم .

كلاس ٨٥ سى سى: على رمضانى از مشهد مقام اول را بدست آورد، مجيدغفورى نيا از نيشابور مقام دوم را كسب كرد نويد خزائى پور از كاشمر نفر سوم شد.

كلاس ٢٥٠ سى سى: جواد بيدى از جوين جايگاه اول، ابوالفضل صادقى از نيشابور جايگاه دوم و حسين نصرآبادى از نيشابور جايگاه سوم را بدست آوردند.

كلاس ٤٥٠ سى سى: محسن خديور از بردسكن نفر اول، حامد جوادى از مشهد نفر دوم و اكبر بروشكى از كاشمر نفر سوم شدند.

كلاس ٢٥٠ سى سى پيشكسوتان: مهدى رشيدى از گناباد سكوى اول را بدست آورد، حسن برزوزاده از مشهد سكوى دوم و محمدرضا دانايى از گناباد سكوى سوم را به خود اختصاص دادند.

كلاس ٤٥٠ سى سى پيشكسوتان: احمد باغجرى از سبزوار نفر اول، مرتضى حرمى باف از مشهد نفر دوم و محمد شكارى از بجستان نفر سوم شدند.

همچنين در رده تيمى تيم هاى مشهد، نيشابور و جوين به ترتيب اول تا سوم شدند.

دومین دوره مسابقات قهرمانی استان موتور کراس

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی، این هیأت در نظر دارد با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان کاشمر دومین دوره از سری مسابقات قهرمانی استان در رشته موتورسواری(کراس)در پیست موتور کراس این شهرستان برگزار کند.

این مسابقه با شرکت 15 تیم از شهرستانهای استان در 5 کلاس 65، 85 ، 250، 450 سی سی و پیشکسوتان در روز جمعه 25 تیر ماه ۹۵ برگزار می گردد.