رژه موتوری موتورسواران هیأت استان

به گزارش روابط عمومی هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى به مناسبت گرامى داشت ايام دهه كرامت و ولادت باسعادت ثامن الحجج حضرت رضا (ع)، در روز شنبه ٢٣مردادماه ٩٥ از ساعت ١٧رژه موتورى با حضور ٦٠ موتورسوار در رشته های (كراس، تريل، ريس) از مبدأ مزار شهداى گمنام كوهسنگى به مقصد بارگاه ملكوتى حضرت رضا (ع) برگزارشد.

جلسه مشترک کمیته دودیفرانسیل(آفرود) و موتور تریل،کراس

جلسه مشترک کمیته دودیفرانسیل(آفرود) و موتور تریل،کراس با حضور ریاست هیأت استان در محل دفتر این هیأت برگزار گردید در این جلسه مسئولین و اعضای کمیته های مزبوردر جهت همکاری مشترک در انجام تمرینات و همچنین برگزاری مسابقات در پیست (آفرود) به تبادل نظر پرداختند.

در ادامه همچنین به نحوه همکاری این کمیته ها با نهادهای دولتی از جمله (هلال احمر،محیط زیست،ستاد بحران) به ارائه پیشنهادات پرداختند.

مراسم تجلیل از سفر فرهنگی ورزشی آقای کوهستانی

شب گذشته از آقای حمیدرضا کوهستانی موتورسوار ارزنده خراسانی طی مراسمی بابت سومین سفر فرهنگی ورزشی ایشان با موتورسیکلت ورزشی تریل به استانهای مرزی کشور که از تاریخ 31/06/94 الی 12/07/94 به مناسبت گرامیداشت شهدای گمنام جنگ تحمیلی و هفته نیروی انتظامی با شعار (ما می توانیم) و (امنیت و آرامش،همدلی و همزبانی، آرامش و امنیت) انجام گردید تجلیل شد.

در این مراسم که با سخنرانی ریاست هیأت استان آغاز گردید ضمن تشکر از ایشان آقای کوهستانی نیز در رابطه با سفر انجام شده گزارشی ارائه کردند.