نماينده خراسان رضوى در مسابقات آفرود عنوان اول كشور را كسب كرد

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى سومين دوره از سرى مسابقات آفرود قهرمانى كشور روز جمعه ٢٥ آبانماه ٩٧ در استان آذربايجان غربى شهرستان اروميه برگزار شد كه در پايان اين مسابقه آقاى سيدحسن حسينى نماينده خراسان رضوى توانست در كلاس سه عنوان اول كشور را كسب نمايد.

كسب مقام سوم كشور در مسابقات آفرود

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى دومين دوره مسابقات آفرود قهرمانى كشور در استان آذربايجان غربى (اروميه) روز جمعه ١٦ شهريور ماه ٩٧ برگزار شد كه در پايان اين دوره از مسابقات آقاى سيدحسن حسينى از خراسان رضوى مقام سوم كشور را از آن خود كرد.

كسب عنوان قهرمانى كشور مسابقه اتومبيلرانى آفرود

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى دومين دوره از رقابتهاى اتومبيلرانى آفرود قهرمانى كشور روز جمعه ٢١ مهر ماه ٩٦ در استان همدان برگزار شد و در پايان آقاى مهدى مددى در كلاس يك (زير٢٥٠٠ سى سى) از استان خراسان رضوى توانست سكوى دوم كشور را از آن خود كند

مشخص شدن نفرات برتر مسابقه اتومبيلرانى آفرود دستجات آزاد كشور

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى مسابقات اتومبيلرانى آفرود دستجات آزاد به مناسبت عيد سعيد غدير خم در مشهد برگزار شد

اين دوره از مسابقات براى اولين بار در كشور در دو راند سرعتى و قدرتى و در روزهاى پنج شنبه و جمعه ١٦ و ١٧شهريورماه ٩٦ در پيست آفرود مجموعه ورزشى ثامن الائمه (ع) برگزار گرديد

اين مسابقات در ٥ كلاس و با حضور ٤٠ ورزشكار (سرعتى ٤٠ ورزشكار) و (قدرتى ٣٨ ورزشكار) و با شركت از استانهاى البرز، تهران، سيستان و بلوچستان، قزوين ، خراسان رضوى و تيم سون برگزارگرديد كه نتايج اين مسابقه به شرح ذيل مى باشد:

راند سرعتى

كلاس ١ (زير ٢٥٠٠ سى سى)

١- فرشاد ابراهيمى ازاستان قزوين

٢- على خضرى از استان قزوين

٣- مسعود مرادى از استان تهران

كلاس ٢ (٢٥٠٠ سى سى تا ٣٠٠٠ سى سى)

١- حسين كوهكن از استان سيستان و بلوچستان

٢- مهدى سليمى از استان تهران

٣- محمدنصير شه بخش از استان سيستان و بلوچستان

كلاس٣ (٣٠٠٠ سى سى تا ٤٥٠٠ سى سى)

١-حسن بلوچيان از استان تهران

٢- مهدى بيدخورى از استان تهران

٣- سيدحسن حسينى از استان خراسان رضوى

كلاس ٤ (٤٥٠٠ سى سى به بالا)

١- پوريا حسين از تهران

٢- بابك فقيه نصيرى از تهران

٣- قاسم وكيلى از قزوين

كلاس بانوان

١- سركار خانم اسكندر لو از تيم سون

٢- سركار خانم ابراهيمى از خراسان رضوى

٣- سركار خانم قجاوند از خراسان رضوى

راند قدرتى

كلاس ١ (زير ٢٥٠٠ سى سى)

١- فرشاد ابراهيمى از استان قزوين

٢- مهدى مددى از خراسان رضوى

٣- حسن كرمانى از استان خراسان رضوى

كلاس ٢ (٢٥٠٠ سى سى تا ٣٠٠٠ سى سى)

١- حامد سليمى از استان تهران

٢- حسن كوهكن از استان سيستان و بلوچستان

٣- محمدنصير شه بخش از استان سيستان و بلوچستان

كلاس ٣ (٣٠٠٠ سى سى تا ٤٥٠٠ سى سى)

١- حسن بلوچيان از استان تهران

٢- كاظم جعفرى از تيم سون

٣- سيدحسن حسينى از استان خراسان رضوى

كلاس ٤ (٤٥٠٠ سى سى به بالا)

١- قاسم وكيلى از استان قزوين

٢- بابك فقيه نصيرى از استان قزوين

٣- سيدحسن حسينى از خراسان رضوى

كلاس بانوان

١- سركار خانم قجاوند از خراسان رضوى

٢- سركار خانم اسكندرلو از تيم سون

٣- سركار خانم ابراهيمى از خراسان رضوى

مسابقه اتومبیلرانی آفرود دستجات آزاد

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی اولین دوره از سری مسابقات اتومبیلرانی آفرود دستجات آزاد جام غدیر در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخه 16 و 17 شهریور ماه در پیست اتومبیلرانی آفرود مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع) برگزار می گردد

نفرات برتر مسابقه اتومبيلرانى آفرود مشخص شد

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى اولين دوره از سرى مسابقات اتومبيلرانى آفرود قهرمانى استان روز جمعه ٢٢ ارديبهشت ماه ٩٦ و به مناسبت گراميداشت ولادت باسعادت حضرت مهدى(عج) در پيست آفرود شهرستان نيشابور برگزار گرديد

اين دوره از مسابقات با حضور ٢٠ شركت كننده در سه كلاس(٤سيلندر، آزاد و بانوان) برگزار كه در نهايت نتايج اين مسابقه به شرح ذيل مى باشد:

کلاس ۴ سیلندر

١-احمدرضا قدمگاهی

٢-غلام نقی پور

٣-حسن کرمانی

كلاس آزاد

١-سيدحسن حسينى

٢- امین هنرمند

٣-مهدى قدمگاهى

کلاس بانوان

١-سركار خانم جلیلی

٢-سركار خانم کریملو

​درخشش تيم اتومبيلرانى آفرود خراسان رضوى در مسابقات قهرمانى كشور

به گزارش روابط عمومى هيأت موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى با برگزارى آخرين راند مسابقات اتومبيلرانى دوديفرانسيل (آفرود) در شهرستان بابلسر استان مازندران در روز جمعه ١٣ اسفندماه ٩٥ و اعزام تيم آفرود به اين دوره از مسابقات تيم خراسان رضوى توانست در كلاس زير ٢٥٠٠ سى سى(كلاسA) دو مقام كشورى را به شرح ذيل از آن خود كند:

١- احمد قدمگاهی مقام دوم

٢- على عاكف مقام سوم

اعزام تیم دودیفرانسیل (آفرود) به مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى برابر اعلام فدراسيون موتورسوارى و اتومبيلرانى كشور مبنى بر مسابقه اتومبيلرانى دوديفرانسيل (آفرود) در استان مازندران شهرستان بابلسر در روز جمعه مورخه ١٣ اسفندماه سال جارى تيم خراسان رضوى متشكل از ٩ شركت كننده در ٥ كلاس به شرح ذيل اعزام شدند:

کلاس زیر ٢٥٠٠ سی سی:

احمد قدمگاهی، علی عاکف، مهدی مددی

کلاس ٣٥٠٠ سی سی:

مهدی جلیلوند

کلاس تا ٤٥٠٠ سی سی:

سید حسن حسینی، امین شهنواز، علی جلیلی

کلاس بالای ٤٥٠٠ سی سی:

مجتبی یوسف زاده

کلاس بانوان:

سارا جلیلی

آقای سعید توپی(مربی)

آقای محمداسماعیل ابراهیمی(مسئول فنی)

آقای سعید استکانی(سرپرست تیم)

برگزاری رژه خودروهای دودیفرانسیل

هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى با همت كميته آفرود رژه خودروهاى آفرود را برگزار كرد.

اين رژه در روز جمعه ١٥ مرداد٩٥ به مناسبت دهه كرامت و با شركت ٢٥ دستگاه خودروى آفرود از بلوار كلاهدوز مشهد مقدس به محل پيست آفرود مجموعه ورزشى ثامن الائمه(ع) برگزار شد.

لازم به توضیح است این رژه با شرکت اعضای کمیته آفرود و با هدف جذب جوانان علاقه مند و ورزشکاران مستعد برگزار می گردد.

نتایج مسابقات اتومبیلرانی(دودیفرانسیل) قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی دومین دوره از سری مسابقات دودیفرانسیل قهرمانی کشور روز جمعه 25 تیرماه 95 در پیست دودیفرانسیل مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار گردید این دوره از مسابقات در 6 کلاس برگزار شد که آقای احمد قدمگاهی در کلاس یک(زیر 2500 سی سی) از تیم خراسان رضوی توانست مقام دومی کشور را از آن خود کند.

طرح تكريم از سالمندان با همكارى كميته آفرود هيات استان

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى به همت كميته آفرود اين هيات و با همكارى شهردارى منطقه ١١ مشهد روز گذشته طرح تكريم سالمندان از محل شهردارى منطقه ١١ به مقصد حرم مطهر برگزار گرديد در اين طرح كه بنام طرح تكريم سالمندان نام گذارى شده تعداد٢٤ نفر از سالمندان با تعدادى از خودروهاى آفرود به حرم مطهر منتقل شدند.

برگزاری تور فرهنگی ورزشی قائم

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان خراسان رضوی به مناسبت هفته جوان و ولادت با سعادت حضرت قائم(عج)یک دوره تور فرهنگى - ورزشى قائم با حضور 70 ورزشکار از تيم هاى موتورسوارى و اتومبيلرانى در استان خراسان رضوى برگزار شد.
در این تور که با نام تور فرهنگی قائم برگزار شد، تیم هایی از رشته های آفرود، کراس و ریس به مقصد شهرستان درگز شرکت کردند همچنین همزمان با برگزارى اين تور پيست موتورسوارى و اتومبيلرانى شهرستان نيز افتتاح شد.

کسب دو عنوان قهرمانی کشور در مسابقات اتومبیلرانی دودیفرانسیل(آفرود)

به گزارش روابط عمومى هيات موتورسوارى و اتومبيلرانى خراسان رضوى در پايان رقابت هاى اتومبيلرانى دوديفرانسيل(آفرود) قهرمانى كشور كه در روز جمعه ٢٤ ارديبهشت ماه ٩٥ در پيست آفرود استان قزوين تيم اعزامى خراسان رضوى توانست در كلاس ٢٥٠٠ سى سى توسط آقاى احمد قدمگاهى مقام سوم كشور و در كلاس بانوان توسط خانم سارا قجاوند(جلیلی) مقام سوم كشور را كسب نمايد ، همچنين در اين مسابقه كه اولين راند مسابقات قهرمانی آفرود كشور است آقای سعيد حاجی آبادی نيز از استان خراسان رضوی مرد اخلاق مسابقه شد

همایش پاکسازی محیط زیست

در راستای اجرای تفاهم نامه هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی با اداره کل محیط زیست خراسان رضوی همایش پاکسازی محیط زیست با هدف فرهنگ سازی دوستی با طبیعت با حضور تیم دودیفرانسیل(آفرود) هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان برگزار می گردد.

زمان:9 صبح روز پنج شنبه95/02/02

مکان: منطقه گردشگری،تاریخی رادکان

دستگاه های همکار: اداره کل محیط زیست- فرمانداری چناران

جلسه مشترک کمیته دودیفرانسیل(آفرود) و موتور تریل،کراس

جلسه مشترک کمیته دودیفرانسیل(آفرود) و موتور تریل،کراس با حضور ریاست هیأت استان در محل دفتر این هیأت برگزار گردید در این جلسه مسئولین و اعضای کمیته های مزبوردر جهت همکاری مشترک در انجام تمرینات و همچنین برگزاری مسابقات در پیست (آفرود) به تبادل نظر پرداختند.

در ادامه همچنین به نحوه همکاری این کمیته ها با نهادهای دولتی از جمله (هلال احمر،محیط زیست،ستاد بحران) به ارائه پیشنهادات پرداختند.

برگزاری اولین جلسه کمیته دودیفرانسیل(آفرود)

اولين جلسه كميته دوديفرانسيل ( آفرود) در سال ٩٥ با حضور رياست هيات موتورسواری و اتومبيلرانی استان خراسان رضوی و ساير اعضاء در محل هيات برگزار گرديد.

در اين جلسه مواردی از جمله فعاليت هفتگی پيست آفرود و لزوم برنامه تايم گيری و برگزاری مسابقات مستمر استانی و انتخابی، تقويم تورهای طبيعت گردی ، آموزش (در محورهای محيط زيست. منابع طبيعی ، امداد و نجات هلال احمر ، اطفاء حريق ) اهميت تبليغات و اطلاع رسانی از برنامه های كميته به عموم مردم و بويژه اعضاء با استفاده از ظرفيت های موجود تبليغاتی، استقرار تيم فنی در محل پيست ، آبرسانی به درخت های كاشته شده و تعطيلی پيست قديم آفرود و ساير مسائل مبتلابه مطرح و تصميماتی اتخاذ گرديد.

طرح امدادرسانی و کمک به مسافران نوروزی در 13 فروردین ماه

به همت کمیته دودیفرانسیل (آفرود) هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی و به منظور امداد و کمک رسانی به مسافران گرفتار در برف و طوفان در روستای برعبش تیمی به سرپرستی آقای صادق روزانه با خودروهای مجهز و امکانات کافی به شهرستان چناران از ساعت 14 روز شنبه شروع به امداد رسانی نموده و تا ساعت 2 بامداد ادامه داشته است که به علت مه و سردی زیاد هوا ادامه کار به صبح موکول شده که صبح روز یکشنبه نیز تا ساعت 12 ظهر دوستان در حال انجام عملیات بوده اند. در این کار خیرخواهانه و داوطلبانه آقایان رسول علی اکبری، علی وطن دوست و آقای امیر پرهام آقای صادق روزانه را همراهی نمودند. اهم اقدامات انجام شده توزیع مواد غذایی و انتقال مسافران و خودروهای آنان از مناطق مورد نظر بود.

برگزاری تور فرهنگی ورزشی میثاق با شهدا

کمیته دودیفرانسیل(آفرود) هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی به مناسبت سال جدید اقدام به برگزاری یک دوره تور فرهنگی ورزشی با عنوان میثاق با شهدا با حضور 17 خودرو نمود.

شروع این حرکت ارزشمند در اولین روز بهار از محل گلزار شهدای بهشت رضا مشهد مقدس آغاز و با گذاشتن از مسیرهای استانهای خراسان جنوبی،اصفهان،مازندران،گلستان و بالعکس انجام می شود.

کاشت نهال در پیست آفرود توسط اعضا این کمیته

روز جمعه مورخ 1394/12/14 همزمان با روز احسان و نيكوکاری در پیست اتومبيلرانی آفرود مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع)مشهد مقدس مراسم کاشت نهال انجام پذیرفت.

اعضا کمیته دو دیفرانسیل هيات موتورسواری و اتومبيلرانی خراسان رضوی در اطراف پیست شروع به کاشتن نهال کردند که در این کار انسان دوستانه همه اعضا شرکت داشتند.

این حرکت زیبا با شعار هر کسی نهالی با نام خود انجام پذیرفت كه مسئوليت آب دهی و نگه داری نهال با خود ورزشكار خواهد بود وبا برنامه ريزی انجام شده در روز محيط زيست هم اقدام مشابه انجام خواهد شد.

نتایج مسابقات دودیفرانسیل (آفرود)قهرمانی کشور

در پی برگزاری سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی دودیفرانسیل(آفرود) قهرمانی کشور به میزبانی شهر مشهد مقدس که به مناسبت گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز جمعه مورخه 94/11/23 در پیست تازه تأسیس دودیفرانسیل(آفرود)مجموعه ورزشی ثامن الائمه برگزار گردید نتایج ذیل در هفت کلاس بدست آمد.

شایان ذکر است این مسابقه با استقبال بی نظیر مردم ورزش دوست استان نیز مواجه گردید

* کلاس چهار سیلندر کاربراتور:

آقای احمد قدمگاهی از استان خراسان رضوی جایگاه اول را بدست آورد و آقای حسن کامکار از استان فارس و آقای رضا رام از استان خراسان شمالی به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند

* کلاس چهار سیلندر انژکتور:

آقای حسین کوهکن از استان سیستان و بلوچستان تواست مقام اول را از آن خود کند و آقای سعید حاجی آبادی از استان خراسان رضوی جایگاه دوم و آقای کاوه ناظر استان تهران جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند

* کلاس شش سیلندر کاربراتور:

آقای حسن بلوچیان از استان تهران و آقایان سید حسن حسینی و محمدجواد علیزاده از استان خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند

* کلاس شش سیلندر انژکتور:

آقای کاظم انصاری از استان زنجان مقام اول را بدست آورد و آقای علی جلیلی از استان خراسان رضوی جایگاه دوم را کسب کرد و مهدی بیدخوری از استان تهران سوم شد

* کلاس هشت سیلندر:

آقای پوریا حسین از استان تهران مقام اول و آقایان محمود رضایی و یاشار حاج سید جوادی از استان قزوین مقام دوم و سوم را کسب کردند

* کلاس آزاد:

آقای قاسم وکیلی از استان قزوین مقام اول و آقای سید محمد بابایی از استان قزوین جایگاه دوم را بدست آورند و آقای محمد امین شهنواز از خراسان رضوی سوم شد.

* کلاس بانوان:

خانم لیلا حاجیان جعفری از استان فارس مقام اول و خانم سوزان علیزاده از خراسان رضوی مقام دوم را کسب کردند.


* همچنین در رده بندی تیمی استان خراسان رضوی توانست جایگاه اول را از آن خود کند و استان تهران جایگاه دوم و استان قزوین جایگاه سوم را بدست آوردند.

برگزاری مسابقه اتومبیلرانی دودیفرانسیل قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی سومین دوره مسابقه آفرود قهرمانی کشور به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر تحت عنوان جام فجر به میزبانی استان خراسان رضوی در پیست آفرود مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع)مشهد مقدس در روز جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۲۳ برگزار می شود.

شرایط ثبت نام و شرکت در مسابقه

1- معرفی نامه هیأت استانی با قید اسامی شرکت کنندگان، شماره گواهینامه، شماره ملی، شماره بیمه ورزشی و تلفن شرکت کنندگان در مسابقه

2- همراه داشتن دو قطعه عکس 4×3 و کپی کارت ملی و گواهینامه

3- واریز مبلغ 700000ريال به حساب شماره 0109186995000 به نام هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی

4- هر استان فقط میتواند یک نفر سرپرست و یک نفر مکانیک به همراه تیم اعزام نماید

5- کلیه تیم ها موظف به رعایت قوانین ارسالی می باشند

6- شرکت کنندگان موظف هستند از ساعت 9 الی 12 روز پنج شنبه مورخ 94/11/22 به محل هتل سحاب مراجعه نمایند

جهت هماهنگی و اسکان با آقای صادق روزانه به شماره 09374521822 تماس حاصل فرمایید.

اعلام نتایج مسابقه تایم گیری شهرستان مه ولات

در پی برگزاری مسابقه تایم گیری در شهرستان مه ولات که در تاریخ 94/11/02 در پیست تازه تأسیس اتومبیلرانی آفرود این شهرستان برگزارشد که با استقبال بی نظیرمردم شهرستان نیز مواجه گردید نتایج ذیل به دست آمد

کلاس چهار سیلندر

حسین صادقپور نفر اول

محمد طوسی نفر دوم

علی عاکف نفر سوم

کلاس شش سیلندر

علی گلمکانی نفر اول

حمید نصری نفر دوم

عباس دوست محمدی نفر سوم

مانور مشترک خودرویی کمیته دودیفرانسیل هیأت با همکاری اداره محیط زیست استان

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی کمیته دودیفرانسیل این هیأت در نظر دارد با همکاری اداره محیط زیست استان مانور مشترک رژه خودرویی شهر و طبیعت گردی را در تاریخ 94/11/1 و همچنین مسابقه تایم گیری را در منطقه حفاظت شده نوبهار واقع در شهرستان مه ولات در تاریخ 94/11/2 برگزار نماید.

اعلام نتایج مسابقات چند جانبه اتومبیلرانی دودیفرانسیل

در پی برگزاری مسابقه چند جانبه اتومبیلرانی دودیفرانسیل که به مناسبت هفته وحدت و با شرکت استانهای تهران، قزوین، خراسان شمالی،خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان،گلستان در شش کلاس به میزبانی شهرستان سبزوار برگزار گردید نتایج ذیل به دست آمد.

کلاس چهارسیلندر کاربراتور

مقام اول:احمد قدمگاهی از خراسان رضوی

مقام دوم: رضا رام از استان خراسان شمالی

مقام سوم: مجید مقیمانی از استان خراسان رضوی

کلاس چهار سیلندر انژکتور

مقام اول:کاوه ناظر از استان تهران

مقام دوم: اشکان زارع رفیع از استان قزوین

مقام سوم: علیرضا نعمتی از استان قزوین

کلاس شش سیلندر کاربراتور

مقام اول: حسن بلوچیان از استان تهران

مقام دوم: امین شهنوازی از استان خراسان رضوی

مقام سوم: محمد جواد علیزاده از استان خراسان رضوی

کلاس آزاد

مقام اول: پوریا حسین از استان تهران

مقام دوم: علی جلیلی از استان خراسان رضوی

مقام سوم: رضا وزیری از استان خراسان رضوی

شایان ذکر است در رتبه بندی تیمی استان خراسان رضوی،استان تهران،استان قزوین به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند همچنین در این مسابقه کاپ اخلاق به هیأت شهرستان سبزوار اهدا شد.


برگزاری جلسه توجیهی و عملیاتی مسابقه چندجانبه دودیفرانسیل

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی در پی برگزاری مسابقه اتومبیلرانی چند جانیه دودیفرانسیل در شهرستان سبزوار که به مناسبت ولادت با سعادت نبی اکرم(ص) برگزار می شود آخرین جلسه توجیهی و عملیاتی این مسابقه با حضور ریاست هیأت استان و مسئولین هیأت شهرستان سبزوار و کمیته دودیفرانسیل استان در دفتر هیأت استان برگزار شد در این جلسه تیم اجرایی گزارشی از روند اجرای مسابقه به ریاست هیأت ارائه کردند.

مسابقات چندجانبه دودیفرانسیل در سبزوار

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی این هیأت در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و ولادت رسول اکرم(ص) یک دوره مسابقه چند جانبه اتومبیلرانی دودیفرانسیل در روز جمعه مورخ 94/10/04 در پیست دودیفرانسیل شهرستان سبزوار برگزار نماید.

نتایج مسابقات اتومبیلرانی(دودیفرانسیل) در شهرستان نیشابور

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی اولین دوره از سری مسابقات دودیفرانسیل قهرمانی استان به میزبانی شهرستان نیشابور در پیست دودیفرانسیل آن شهرستان برگزار گردید این دوره از مسابقات در دو کلاس 4 و 6 سیلندر کاربراتور و شرکت کنندگانی از سراسر استان برگزار شد که نتایج ذیل بدست آمد.

کلاس 4 سیلندر کاربراتور

1-سید حسن حسینی از نیشابور 2- مجید مقیمانی از نیشابور 3 مهدی قدمگاهی از نیشابور که به ترتیب اول تا سوم

کلاس 6 سیلندر کاربراتور

1-علی جلیلی از مشهد 2- رضا وزیری از مشهد 3- سید حسن حسینی از نیشابور که به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

اعزام تیم اتومبیلرانی(دودیفرانسیل) هیأت استان به مسابقات چندجانبه در استان قزوین

به گزارش روابط عمومی هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان خراسان رضوي تیم اتومبیلرانی(دودیفرانسیل) این هیأت متشکل از 10 نفر آقا و 2 خانم به مسابقات چند جانبه در استان قزوین اعزام شد.

این مسابقات در روز جمعه 22 خراداد ماه سال جاری در پیست اتومبیلرانی(دودیفرانسیل) استان قزوین در کلاسهای8،6،4 سلیندر و آزاد برگزار می گردد.

تیم اتومبیلرانی هیأت استان در یک حرکت نمادین از محل دفتر هیأت تا محل بار گیری خودروها جهت شرکت در این مسابقات اعزام شدند.