انتصاب سرپرست هيات شهرستان طرقبه و شاندیز

طی حکمی از سوی رییس هیات استان، جناب آقای سید جواد حسینی به سمت سرپرست هيات موتورسواري و اتومبيلراني شهرستان طرقبه و شاندیز منصوب گردید.

در بخشی از این حکم آمده است :

اميد است با اتكال به خداوند متعال و بكارگيري توان و استفاده از ظرفيت هاي موجود با عنايت به جايگاه ويژه استان خراسان رضوي با ارائه و اجراي طرح ها و برنامه هايي كه مي تواند باعث پيشرفت و توسعه رشته هاي ورزشي موتور سواری و اتومبیلرانی آن شهرستان شود ، موفق و مؤيد باشيد.

افتتاحیه پیست چندمنظوره در شهرستان تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان روز چهارشنبه 20 اسفندماه 99 همزمان با سالروز مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیست چندمنظوره هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان تربت حیدریه در مساحت 1/5 هکتار و در فاز اول و با حضور مسئولین شهرستان و ریاست هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی در شهرستان تربت حیدریه افتتاح شد.

برترينهاى مسابقه موتوكراس استان معرفى شدند

به گزارش روابط عمومى هيات مسابقه موتوكراس قهرمانى استان به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر و يادبود سردار شهيد حاج قاسم سليمانى روز جمعه ٣ بهمن ماه ٩٩ در پيست موتوكراس ويرانى شهرستان طرقبه و شانديز برگزار شد.

اين مسابقه با حضور ٣٥ ورزشكار از شهرستان هاى استان ( مشهد، تربت حيدريه، تايباد،تربت جام، بردسكن، جوين، نيشابور و طرقبه شانديز ) در كلاسهاى ٨٥، ٤٥٠،٢٥٠ سى سى و پيشكسوتان برگزار شد كه نفرات برتر به شرح ذيل معرفى شدند.

كلاس ٨٥ سى سى

١- اميد غلامى

٢- ميعاد رحمانى

٣- صادق شيرمحمدى

كلاس ٢٥٠ سى سى

١- محمد پوركتداد

٢- سعيد قربان زاده

٣- على زاهدى

كلاس ٤٥٠ سى سى

١- على برزوزاده

٢- پوريا نجوى

٣- مسعود گلكار

كلاس پيشكسوتان

١- اكبر بروشكى

٢- حسين ابراهيم زاده

٣- مرتضى كلاته

برترينهاى مسابقه موتوكراس معرفى شدند

به گزارش روابط عمومى هيات استان روز جمعه ٢ آبان ماه ٩٩ به مناسبت هفته تربيت بدنى و ورزش مسابقه موتوكراس دستجات آزاد به ميزبانى شهرستان طرقبه و شانديز در پيست موتوكراس ويرانى اين شهرستان برگزار شد.

در اين مسابقه ۳۵ شركت كننده در ۵ كلاس (۸۵ سی سی۲۵۰سی سی جوانان، ۴۵۰سی سی جوانان، ۲۵۰ سی سی پیشکسوتان و ۴۵۰ سی سی پیشکسوتان) به رقابت پرداختند كه در پايان نفرات برتر اين مسابقه به شرح ذيل معرفى شدند.

کلاس ۸۵ سی سی

1-علیرضا احمدی

2-امید غلامی

3-محمدامین مجنون

کلاس ۲۵۰ سی سی جوانان

1-سیدحجت حسینی

2-محمد پورکت داد

3-على زاهدى

کلاس ۴۵۰ سی سی جوانان

1-پوريا نجوى

2-محسن خديور

3-شعيب رجبعلى زاده

کلاس ۲۵۰ سی سی پیشکسوتان

1-امير رمضانى

2-جواد يزدانپور

3-مجتبى كدخدايى

کلاس ۴۵۰ سی سی پیشکسوتان

1-محمد اسماعيلى

2-سعيد تقى پور

3-عليرضا سهيلى